fbpx

Kalba Literatūra kruopščiai atrenka medžiagą, atitinkančią ne tik ugdymo standartus, bet ir mokinio lūkesčius. Kruopšti medžiagos atranka užtikrina pamokų efektyvumą.

Mūsų vertybė – smalsumas. Skatiname kiekvieną mokinį klysti ir ieškoti savojo kelio. Nuoširdžiai tikime, kad kiekvienam mokiniui reikalingas savitas būdas atrasti kalbos ir literatūros grožį, todėl mūsų pamokose nebijosite klysti, o svarbiausia – suprasite, kad klaidos yra būtinos, norint atrasti savąjį kelią.

 

 

Kiekvienas mokinys gauna prieigą prie papildomo mokymosi medžiagos, gauna patarimų, kaip pamokose įgytas žinias pritaikyti savarankiškam darbui.

Kurdami aplinką, kurioje mokinys nebijo klausti, atsisakome įprasto „mokytojo ir mokinio” santykio. Kalba literatūra korepetitorius – tai draugas, kuris padeda keliauti ir pataria, kai iškyla menkiausias klausimas.

Svarbiausias lietuvių kalbos ir literatūros žinias mokiniui pateikiame suprantama forma. Mūsų pamokų tikslas – ne „iškalti” taisykles, o jas suvokti bei prasmingai pritaikyti.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top