fbpx

PUPP (pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas) – svarbiausias 10 kl. lietuvių k. patikrinimas. Kalba literatūra komanda padės tikslingai pasiruošti kiekvienai patikrinimo daliai!

Dirbdamas su Kalba literatūra korepetitoriais, mokinys dirbs su patikros išbandymus atitinkančiais kalbos patikros testais, teksto suvokimais bei išmoks kurti įdomius, pagaulius tekstus. 

Pasiruošimas PUPPui

Teksto suvokimai

Kalbos patikra

Teksto kūrimas

Kaip dirbsime?

⒈ Žinių
įvertinimo užduotis

⒉ Tikslų išsikėlimas

⒊ Pamokų
planavimas

⒋ Teorinių pagrindų kartojimas

⒌ Užduočių atlikimas

⒍ Namų darbų atlikimas

⒎ Pažangos
įvertinimas

⒏ Grįžtamasis ryšys

Kainoraštis

45 min.

  • Individualios pamokos: 24 €
  • Mini grupelės (2 asm.): 18 €
  • Maxi grupelės (3-5 asm.)

60 min.

  • Individualios pamokos: 30 €
  • Mini grupelės (2 asm.): 24 €
  • Maxi grupelės (3-5 asm.)

90 min.

  • Individualios pamokos: 41 € (19.5€/ak.val.)
  • Mini grupelės (2 asm.): 32 € (16€/ak.val.)
  • Maxi grupelės (3-5 asm.): 25 € (12.5€/ak.val.)

DUK

Lietuvių k. ir literatūros PUPP užduotys yra 3 dalių: 1) kalbos taikymo užduotys (rašyba ir skyryba); 2) teksto suvokimas; 3) teksto kūrimas (rašinys, laiškas, straipsnis). Užtikriname, kad mokinys susipažins su kiekvienos dalies reikalavimais, supras svarbiausias taisykles bei mokės jas tikslingai taikyti.

Kiekvienas mokinys, dirbdamas su Kalba literatūra, gaus ir savarankiško darbo medžiagą, padėsiančią tikslingai pasiruošti lietuvių k. ir literatūros PUPP išbandymui

Šių dienų pasaulyje korepetitorius yra kiekvieno mokinio pakeleivis. Kalba literatūra siekis yra kurti platformą, kur mokinys gali rasti geriausius lietuvių kalbos ir literatūros specialistus. Tikime lietuvių kalbos ir literatūros ugdymo svarba, todėl mūsų komandoje – geriausi srities specialistai, kurie sugeba sunkiai įmenamus kalbos ir literatūros dalykus perteikti paprasta, kiekvienam suprantama kalba.

Viena pagrindinių mūsų korepetitorių komandos vertybių – kantrybė. Siekiant perprasti lietuvių kalbos ir literatūros mįsles, reikia laiko. Į kiekvieną pamoką žiūrime kaip į mažą žingsnį didelio tikslo link!

Taip, į Kalba literatūra galima kreiptis dėl vienkartinių konsultacijų! Tai gali būti pasiruošimas kalbos patikrai, teksto suvokimui, rašiniui ar kt. patikroms.

Taip, pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Šių dienų technologijų pasaulyje nuotolinės pamokos tampa įprasta tvarka daugelyje papildomų ugdymo platformų. Užtikriname, kad dėl to pamokų kokybė nekenčia. Priešingai – pamokos yra produktyvesnės. Technologijos padeda lengvai grupuoti pamokų medžiagą, peržvelgti, palyginti užduotis, įvertinti procesą. Kiekvienas mokinys gauna prieigą prie jam individualiai sukurtos pamokų bazės, kurioje gali peržvelgti, ką nuveikė ir kas laukia toliau. 

Na, o ką kalbėti apie patogumą – mokinys gali prisijungti iš bet kurio kampelio. Svarbiausia, kad turėtų prieigą prie interneto. Kalba literatūra korepetitorių parengtos pamokos yra interaktyvios, įtraukiančios, tad nuobodžiauti nebus kada! Kiekvienas mokinys dirba pagal individualų planą, kurį mokytojas koreguoja, atsižvelgdamas į mokinio lūkesčius ir siekius. Pamokų planas formuojamas atsižvelgiant į nacionalinio egzaminų centro ugdymo planą.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top