fbpx

Lietuvių k. ir literatūros VBE – vienas svarbiausių 11-12 kl. egzaminų, kuris yra būtinas stojant į aukštąsias Lietuvos mokyklas. Kalba literatūra korepetitorių komanda užtikrina, kad pasiruošimas jam būtų sklandus.

Dirbdamas su Kalba literatūra korepetitorių komanda, mokinys įgis retorikos pagrindus, padėsiančius sukurti įtaigią kalbą, išmoks interpretuoti literatūros tekstus, perpras samprotavimo rašinio struktūrą bei atras savitą prieigą prie privalomosios literatūros sąrašo. 

Pasiruošimas VBE

Literatūros analizė

Samprotavimo rašinys

Literatūros rašinys

Kaip dirbsime?

⒈ Žinių įvertinimo užduotis

⒉ Tikslų išsikėlimas

⒊ Pamokų
planavimas

⒋ Teorinių pagrindų kartojimas

⒌ Užduočių atlikimas

⒍ Namų darbų atlikimas

⒎ Pažangos
įvertinimas

⒏ Grįžtamasis
ryšys

Kainoraštis

45 min.

  • Individualios pamokos: 24 €
  • Mini grupelės (2 asm.): 18 €
  • Maxi grupelės (3-5 asm.)

60 min.

  • Individualios pamokos: 30 €
  • Mini grupelės (2 asm.): 24 €
  • Maxi grupelės (3-5 asm.)

90 min.

  • Individualios pamokos: 41 € (19.5€/ak.val.)
  • Mini grupelės (2 asm.): 32 € (16€/ak.val.)
  • Maxi grupelės (3-5 asm.): 25 € (12.5€/ak.val.)

DUK

Visų pirma, kiekvienas mokinys susipažįsta su egzamino vertinimo instrukcijomis, perpranta teksto interpretavimo pagrindus, išmoksta rašyti reflektyvų tekstą, sąmoningai, savitu stiliumi samprotauti.   Dirbdamas su Kalba literatūra korepetitorių komanda, mokinys gauna patikrintą, kokybišką, kruopščiai atrinktą literatūros analizės medžiagą, kuri padeda perprasti net ir sunkiausius literatūros kūrinius.

Pažadame, kad literatūra bei kūrybinis rašymas taps malonumu, saviraiškos būdu, leidžiančiu unikaliai pažvelgti į literatūrą bei rasti savitą prieigą prie įvairiausių literatūros kūrinių.

Šių dienų pasaulyje korepetitorius yra kiekvieno mokinio pakeleivis. Kalba literatūra siekis yra kurti platformą, kur mokinys gali rasti geriausius lietuvių kalbos ir literatūros specialistus. Tikime lietuvių kalbos ir literatūros ugdymo svarba, todėl mūsų komandoje – geriausi srities specialistai, kurie sugeba sunkiai įmenamus kalbos ir literatūros dalykus perteikti paprasta, kiekvienam suprantama kalba.

Viena pagrindinių mūsų korepetitorių komandos vertybių – kantrybė. Siekiant perprasti lietuvių kalbos ir literatūros mįsles, reikia laiko. Į kiekvieną pamoką žiūrime kaip į mažą žingsnį didelio tikslo link!

Taip, be jokios abejonės! Nors ir suprantame ilgalaikio bendradarbiavimo svarbą, suteikiame vienkartinių konsultacijų galimybę. Tai gali būti 12 kl. viešojo kalbėjimo įskaitos plano sudarymas, rašinys ar kt. užduotis. 

Taip, nuo 2023-2024 mokslo metų keičiasi valstybinio egzamino tvarka. Iki šiol valstybinis egzaminas buvo toks: dvyliktos klasės II semestro pradžioje abiturientas pasiruošdavo viešojo kalbėjimo įskaitai, o egzaminų sesijos metu rašydavo samprotavimo arba literatūros rašinį. Nuo šiol egzaminai prasidės jau 11 klasėje: II semestro pradžioje vienuoliktokas turės pristatyti kalbėjimą, o 12 klasėje – rašys pasirinkto teksto interpretavimą ir esė arba rašinį.

Šių metų dvyliktokams egzaminų tvarka nesikeičia, o naują egzaminą laikys kitąmet dabartiniai vienuoliktokai.

Nors ir atrodo, kad egzaminų tvarka – paini, Kalba literatūra komanda yra susipažinusi su egzaminų tvarka, o kompetetinga korepetitorių komanda padės pasiruošti valstybiniam egzaminui be streso!

Taip, pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Šių dienų technologijų pasaulyje nuotolinės pamokos tampa įprasta tvarka daugelyje papildomų ugdymo platformų. Užtikriname, kad dėl to pamokų kokybė nekenčia. Priešingai – pamokos yra produktyvesnės. Technologijos padeda lengvai grupuoti pamokų medžiagą, peržvelgti, palyginti užduotis, įvertinti procesą. Kiekvienas mokinys gauna prieigą prie jam individualiai sukurtos pamokų bazės, kurioje gali peržvelgti, ką nuveikė ir kas laukia toliau. 

Na, o ką kalbėti apie patogumą – mokinys gali prisijungti iš bet kurio kampelio. Svarbiausia, kad turėtų prieigą prie interneto. Kalba literatūra korepetitorių parengtos pamokos yra interaktyvios, įtraukiančios, tad nuobodžiauti nebus kada! Kiekvienas mokinys dirba pagal individualų planą, kurį mokytojas koreguoja, atsižvelgdamas į mokinio lūkesčius ir siekius. Pamokų planas formuojamas atsižvelgiant į nacionalinio egzaminų centro ugdymo planą.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top