fbpx

Kalba literatūra korepetitoriai – tai literatūros mylėtojai, entuziastingai žvelgiantys į žodį ir kūrybą. Kiekvieną komandos narį sieja meilė kalbai ir literatūrai, o svarbiausia – meilė dalytis žiniomis su kitais. Pažadame, kad bendradarbiaudamas su Kalba literatūra mokinys įveiks kalbos baimę, o sunkiausios kalbos taisyklės nušvis tarytum šviesa!

Nesvarbu, ar norite pasiruošti artėjančiam kontroliniam darbui, kalbos patikrai, egzaminui ar rašiniui – esame pasiruošę padėti! Mūsų komandą vienija vizija sunkiausius dalykus perteikti paprasta, kiekvienam suprantama kalba, o į literatūros pasaulį siūlome žvelgti plačiau, nebijoti klausti ir smalsiai ieškoti sau artimų, patrauklių kelių. Nuoširdžiai tikime, kad literatūra gali prabilti kiekvienam, o mūsų tikslas – tai padėti atrasti kiekvienam ieškotojui.

Susipažinkite su Kalba literatūra korepetitoriais

Greta L.

Apie mokytoją: Greta – diplomuota komunikacijos profesionalė. Gretos kasdienybė – paversti mintį žodžiu, o idėją – rišliu tekstu.

Dirbdama reklamos lauke, Greta sukaupė didelę patirtį, o jos praktiniai patarimai padeda kiekvienam, siekiančiam išreikši save. Jei nerandi būdo, kaip kirbančią mintį perkelti į sąsiuvinį – Greta tau padės.

Išsilavinimas: Vilniaus Gedimino technikos universiteto Komunikacijos bakalauras.

Lietuvių k. ir literatūros VBE įvertinimas: 96.

Pamokos principas – dialogas. Greta tiki, kad kalbos paslaptys ir literatūra gali nušvisti bet kam. Viskas, ko reikia – tai būti kantriam ir pasitikėti procesu.

Mokinių amžiaus grupė – 6-10 kl. mokiniai. Pasiruošimas PUPP bei VBE egzaminams.

Kamilė Š.

Apie mokytoją: Kamilė – literatūros mylėtoja, jauna pedagogė, tikinti, kad literatūra gali prabilti kiekvienam.

Patirtis dėstant lietuvių kalbą ir literatūrą leidžia Kamilei teigti, kad kalba (ir literatūra) aktuali ne tik humanitarui, o kiekvienam. Kamilė tiki, kad į literatūros pasaulį nėra vieno kelio ir kiekvienam ieškančiam padeda jį atrasti.

Išsilavinimas: Vilniaus universiteto Specialosios pedagogikos ir logopedijos bakalauro studijos.

Lietuvių k. ir literatūros VBE įvertinimas: 94.

Pamokos principas – smalsumas. Pamokų metu Kamilė skatina klausti, apmąstyti, reflektuoti ir ieškoti savitų, rezonuojančių prieigų prie kalbos taisyklių ir literatūros mįslių.

Mokinių amžiaus grupė – 8-12 kl. mokiniai. Pasiruošimas stojamiesiems, PUPP, VBE egzaminams.

Viktorija S.

Apie mokytoją: Viktorija – korepetitorė, kuri knygos iš rankų nepaleidžia nuo mažens. Dar vaikystėje atradusi meilę kalbai ir literatūrai, Viktorija kasdien rašo ELTA naujienų agentūroje. Viktorija tiki, kad praktinės pamokos, įgytos rašant, gali būti aktualios kiekvienam, o į literatūrą siūlo žvelgti plačiau, nebijoti klausti ir kvestionuoti.

Išsilavinimas: Vilniaus universiteto Žurnalistikos studijų bakalauras.

Lietuvių k. ir literatūros VBE įvertinimas: 96.

Pamokos principas – paprastumas. Viktorija mano, kad į kiekvieną kalbos subtilybę ar literatūros kūrinį svarbu pažvelgti neturint išankstinės nuostatos. Viktorija tiki, kad net ir sunkiausius dalykus galima perprasti žvelgiant į juos paprastai. Svarbiausia, anot jos, rasti savitą prieigą.

Mokinių amžiaus grupė
5-9 kl. mokiniai. Kalbos taikymo pagrindai, rašinio struktūra, stojimai į gimnazijas.

Emilija Š.

Apie mokytoją: Emilija – tikra humanitarė. Vaikystėje meilę knygai atradusi Emilija į literatūrą žvelgia daugiau kaip į daugiabriaunę. Anot jos, literatūra – tai ne tik perskaityti puslapiai, o pažintis su kultūriniais, filosofiniais ir istoriniais kontekstais. Emilija tiki, kad skaitydamas žmogus lavina kritinį mąstymą, kūrybiškumą, kuris šių dienų pasaulyje yra nepaprastai vertingas.

Išsilavinimas: Pietų Danijos universitetas, Europos studijų bakalauras.

Lietuvių k. ir literatūros VBE įvertinimas: 96.

Pamokos principas – kantrybė. Emilija tiki, kad net ir sunkiausias kalbos taisykles galima perprasti kantriu ir nuosekliu darbu.

Mokinių amžiaus grupė – 10-12 kl. mokiniai. Pasiruošimas PUPP bei VBE egzaminams.

Mirga L.

Apie mokytoją: Mirga – korepetitorė, kuriai kalbos ir literatūros pamokos nuo mažens buvo terpė ugdyti asmenybę, kritinį mąstymą bei kūrybiškumą. Į literatūrą bei rašymą Mirga siūlo žvelgti kaip į kūrybinį procesą, kuriam nėra ribų. Anot jos, nuoširdus tikėjimas ir pasitikėjimas procesu įneša mąstymui skaidrumo, o minčiai suteikia išlaisvinančius sparnus!

Išsilavinimas: Vytauto Didžiojo universiteto Teisės magistras.

Lietuvių k. ir literatūros VBE įvertinimas: 94.

Pamokos principas – entuziazmas. Mirga nuolat pabrėžia, kad literatūra gali prabilti kiekvienam. Tereikia būti atviram bei pasitikėti kūrybiniu procesu.

Mokinių amžiaus grupė – 5-9 kl. mokiniai. Kalbos taikymo pagrindai, rašinio struktūra, stojimai į gimnazijas.

Prisijunk prie Kalba literatūra komandos

Lietuvių kalba ir literatūra Tau prie širdies? Tapk korepetitoriumi!

#1

Gauname Tavo registraciją

#2

Susisiekiame trumpam
virtualiam pokalbiui

#3

Kalba literatūra
parengta užduotis

#4

Pradžia!

#1

Gauname Tavo registraciją

#2

Susisiekiame trumpam
virtualiam pokalbiui

#3

Kalba literatūra
parengta užduotis

#4

Pradžia!

DUK

Kalba literatūra pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Kiekvienas mokinys dirba pagal individualų planą, kurį mokytojas koreguoja, atsižvelgdamas į mokinio lūkesčius ir siekius. Pamokų planas formuojamas atsižvelgiant į nacionalinio egzaminų centro ugdymo planą.

Taip, pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Šių dienų technologijų pasaulyje nuotolinės pamokos tampa įprasta tvarka daugelyje papildomų ugdymo platformų. Užtikriname, kad dėl to pamokų kokybė nekenčia. Priešingai – pamokos yra produktyvesnės. Technologijos padeda lengvai grupuoti pamokų medžiagą, peržvelgti, palyginti užduotis, įvertinti procesą. Kiekvienas mokinys gauna prieigą prie jam individualiai sukurtos pamokų bazės, kurioje gali peržvelgti, ką nuveikė ir kas laukia toliau. 

Na, o ką kalbėti apie patogumą – mokinys gali prisijungti iš bet kurio kampelio. Svarbiausia, kad turėtų prieigą prie interneto. Kalba literatūra korepetitorių parengtos pamokos yra interaktyvios, įtraukiančios, tad nuobodžiauti nebus kada!

Šių dienų pasaulyje korepetitorius yra kiekvieno mokinio pakeleivis. „Kalbaliteratūra“ siekis yra kurti platformą, kur mokinys gali rasti geriausius lietuvių kalbos ir literatūros specialistus. Tikime lietuvių kalbos ir literatūros ugdymo svarba, todėl mūsų komandoje – geriausi srities specialistai, kurie sugeba sunkiai įmenamus kalbos ir literatūros dalykus perteikti paprasta, kiekvienam suprantama kalba.

Viena pagrindinių mūsų korepetitorių komandos vertybių – kantrybė. Siekiant perprasti lietuvių kalbos ir literatūros mįsles, reikia laiko. Į kiekvieną pamoką žiūrime kaip į mažą žingsnį didelio tikslo link!

Susisiek su mumis

Turi klausimų? Nori tapti Kalba Literatūra korepetitoriumi?
Užpildyk šią formą ir kuo greičiau su tavimi susisieksime.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top