fbpx

Kalba literatūra komanda – lietuvių kalbos ir literatūros specialistai, kurių tikslas yra parodyti kalbos ir literatūros grožį kiekvienam mokiniui. 

Mūsų ugdymo platformos tikslas yra sukurti aplinką, kurioje mokinys dirbtų su lietuvių kalbos ir literatūros specialistais. Užtikriname, kad kiekvienas mokinys gaus kruopščiai atrinktą mokymosi medžiagą, kuri atitiktų ne tik ugdymo standartus, bet ir mokinio lūkesčius.

Neabejojame, kad kiekvienas mokinys gali atrasti savitą prieigą prie kalbos ir literatūros žinių šaltinio!

Kaip dirbsime?

⒈ Žinių įvertinimo užduotis

⒉ Tikslų
išsikėlimas

⒊ Pamokų
planavimas

⒋ Teorinių pagrindų kartojimas

⒌ Užduočių
atlikimas

⒍ Namų darbų
atlikimas

⒎ Pažangos
įvertinimas

⒏ Grįžtamasis
ryšys

Kodėl Kalba literatūra?

Kalba Literatūra kruopščiai atrenka medžiagą, atitinkančią ne tik ugdymo standartus, bet ir mokinio lūkesčius. Kruopšti medžiagos atranka užtikrina pamokų efektyvumą.

Mūsų vertybė – smalsumas. Skatiname kiekvieną mokinį klysti ir ieškoti savojo kelio. Nuoširdžiai tikime, kad kiekvienam mokiniui reikalingas savitas būdas atrasti kalbos ir literatūros grožį, todėl mūsų pamokose nebijosite klysti, o svarbiausia – suprasite, kad klaidos yra būtinos, norint atrasti savąjį kelią.

 

 

Kiekvienas mokinys gauna prieigą prie papildomo mokymosi medžiagos, gauna patarimų, kaip pamokose įgytas žinias pritaikyti savarankiškam darbui.

Kurdami aplinką, kurioje mokinys nebijo klausti, atsisakome įprasto „mokytojo ir mokinio” santykio. Kalba literatūra korepetitorius – tai draugas, kuris padeda keliauti ir pataria, kai iškyla menkiausias klausimas.

Svarbiausias lietuvių kalbos ir literatūros žinias mokiniui pateikiame suprantama forma. Mūsų pamokų tikslas – ne „iškalti” taisykles, o jas suvokti bei prasmingai pritaikyti.

Mūsų moksleivių atsiliepimai

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top