fbpx

Kiekvienam mokiniui, stojančiam į gimnazijas, lietuvių kalbos patikra yra viena svarbiausių. Dirbdamas su Kalba literatūra korepetitoriais, mokinys gauna naujausią mokymosi medžiagą, atitinkančią geriausių Lietuvos gimnazijų reikalavimus.

Siekdami užtikrinti sėkmę, ne tik dirbame su gimnazijų reikalavimus atitinkančia medžiaga, bet ir organizuojame patikras, kurių metu mokinys gali įvertinti savo lygį.

Gimnazijos

Vilniaus Žirmūnų gimnazija

Vilniaus Jėzuitų gimnazija

Vilniaus licėjus

VGTU inžinerijos licėjus

Kaip dirbsime?

⒈ Žinių įvertinimo užduotis

⒉ Tikslų
išsikėlimas

⒊ Pamokų
planavimas

⒋ Teorinių pagrindų kartojimas

⒌ Užduočių atlikimas

⒍ Namų darbų atlikimas

⒎ Pažangos
įvertinimas

⒏ Grįžtamasis
ryšys

Kainoraštis

45 min.

  • Individualios pamokos: 24 €
  • Mini grupelės (2 asm.): 18 €
  • Maxi grupelės (3-5 asm.)

60 min.

  • Individualios pamokos: 30 €
  • Mini grupelės (2 asm.): 24 €
  • Maxi grupelės (3-5 asm.)

90 min.

  • Individualios pamokos: 41 € (19.5€/ak.val.)
  • Mini grupelės (2 asm.): 32 € (16€/ak.val.)
  • Maxi grupelės (3-5 asm.): 25 € (12.5€/ak.val.)

DUK

Įvertinę mokinio kompetenciją, parengiame artimiausių savaičių planą. Lietuvos gimnazijų stojimo užduotys yra sudėtinės – jas sudaro kalbos taikymo užduotys, teksto suvokimai, rašymas, – todėl svarbu, kad mokinys susipažintų su reikalavimais.

Pasiruošimą  skirstome į kelias dalis: kalbos taikymo patikras bei teksto suvokimą ir kūrimą. Artėjant išbandymams, organizuojame testus, patikras, leidžiančius įsivertinti ir jaustis tvirčiau.

Nors patikros įvairiose Lietuvos gimnazijose skiriasi, tačiau bazė išlieka panaši: kiekvienas mokinys sprendžia kalbos taikymo testą, analizuoja tekstą bei rašo trumpą rašinį (ar kitą panašaus pobūdžio rašinėlį).

Kalba literatūra užtikrina, kad mokinys susipažins su kiekvienos gimnazijos keliamais reikalavimais ir gaus reikalingą medžiagą. 

Šių dienų pasaulyje korepetitorius yra kiekvieno mokinio pakeleivis. Kalba literatūra siekis yra kurti platformą, kur mokinys gali rasti geriausius lietuvių kalbos ir literatūros specialistus. Tikime lietuvių kalbos ir literatūros ugdymo svarba, todėl mūsų komandoje – geriausi srities specialistai, kurie sugeba sunkiai įmenamus kalbos ir literatūros dalykus perteikti paprasta, kiekvienam suprantama kalba.

Viena pagrindinių mūsų korepetitorių komandos vertybių – kantrybė. Siekiant perprasti lietuvių kalbos ir literatūros mįsles, reikia laiko. Į kiekvieną pamoką žiūrime kaip į mažą žingsnį didelio tikslo link!

Taip, pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Šių dienų technologijų pasaulyje nuotolinės pamokos tampa įprasta tvarka daugelyje papildomų ugdymo platformų. Užtikriname, kad dėl to pamokų kokybė nekenčia. Priešingai – pamokos yra produktyvesnės. Technologijos padeda lengvai grupuoti pamokų medžiagą, peržvelgti, palyginti užduotis, įvertinti procesą. Kiekvienas mokinys gauna prieigą prie jam individualiai sukurtos pamokų bazės, kurioje gali peržvelgti, ką nuveikė ir kas laukia toliau. 

Na, o ką kalbėti apie patogumą – mokinys gali prisijungti iš bet kurio kampelio. Svarbiausia, kad turėtų prieigą prie interneto. Kalba literatūra korepetitorių parengtos pamokos yra interaktyvios, įtraukiančios, tad nuobodžiauti nebus kada! Kiekvienas mokinys dirba pagal individualų planą, kurį mokytojas koreguoja, atsižvelgdamas į mokinio lūkesčius ir siekius. Pamokų planas formuojamas atsižvelgiant į nacionalinio egzaminų centro ugdymo planą.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top