fbpx

Kalba literatūra korepetitoriai 5-8 klasių mokiniams padės paruošti namų darbus, perprasti lietuvių kalbos rašybos ir skyrybos taisykles bei įminti literatūros mįsles. 

Vienas pagrindinių mūsų korepetitorių komandos siekių yra atskleisti lietuvių kalbos ir literatūros grožį, atsisakyti taisyklių „kalimo“, parodyti, jog kalbą gali pamilti bet kas!

Kaip dirbsime?

⒈ Žinių įvertinimo užduotis

⒉ Tikslų
išsikėlimas

⒊ Pamokų
planavimas

⒋ Teorinių pagrindų kartojimas

⒌ Užduočių
atlikimas

⒍ Namų darbų atlikimas

⒎ Pažangos
įvertinimas

⒏ Grįžtamasis
ryšys

Kainoraštis

45 min.

  • Individualios pamokos: 24 €
  • Mini grupelės (2 asm.): 18 €
  • Maxi grupelės (3-5 asm.)

60 min.

  • Individualios pamokos: 30 €
  • Mini grupelės (2 asm.): 24 €
  • Maxi grupelės (3-5 asm.)

90 min.

  • Individualios pamokos: 41 € (19.5€/ak.val.)
  • Mini grupelės (2 asm.): 32 € (16€/ak.val.)
  • Maxi grupelės (3-5 asm.): 25 € (12.5€/ak.val.)

DUK

Taip, pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Šių dienų technologijų pasaulyje nuotolinės pamokos tampa įprasta tvarka daugelyje papildomų ugdymo platformų. Užtikriname, kad dėl to pamokų kokybė nekenčia. Priešingai – pamokos yra produktyvesnės. Technologijos padeda lengvai grupuoti pamokų medžiagą, peržvelgti, palyginti užduotis, įvertinti procesą. Kiekvienas mokinys gauna prieigą prie jam individualiai sukurtos pamokų bazės, kurioje gali peržvelgti, ką nuveikė ir kas laukia toliau. 

Na, o ką kalbėti apie patogumą – mokinys gali prisijungti iš bet kurio kampelio. Svarbiausia, kad turėtų prieigą prie interneto. Kalba literatūra korepetitorių parengtos pamokos yra interaktyvios, įtraukiančios, tad nuobodžiauti nebus kada! Kiekvienas mokinys dirba pagal individualų planą, kurį mokytojas koreguoja, atsižvelgdamas į mokinio lūkesčius ir siekius. Pamokų planas formuojamas atsižvelgiant į nacionalinio egzaminų centro ugdymo planą.

Šių dienų pasaulyje korepetitorius yra kiekvieno mokinio pakeleivis. Kalba literatūra siekis yra kurti platformą, kur mokinys gali rasti geriausius lietuvių kalbos ir literatūros specialistus. Tikime lietuvių kalbos ir literatūros ugdymo svarba, todėl mūsų komandoje – geriausi srities specialistai, kurie sugeba sunkiai įmenamus kalbos ir literatūros dalykus perteikti paprasta, kiekvienam suprantama kalba.

Viena pagrindinių mūsų korepetitorių komandos vertybių – kantrybė. Siekiant perprasti lietuvių kalbos ir literatūros mįsles, reikia laiko. Į kiekvieną pamoką žiūrime kaip į mažą žingsnį didelio tikslo link!

Taip, į Kalba literatūra galima kreiptis dėl vienkartinių konsultacijų. Tai gali būti pasiruošimas kalbos patikrai, teksto suvokimui, rašiniui ar kt. patikroms.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top