fbpx

Atsiliepimai

Asta Gelažauskaitė

2022-08-27

Ieškojome sūnui lietuvių kalbos korepetitoriaus, labai norėjome vyro, nes tik taip sūnus sutiko mokytis. Martynas iš kart pamatė visas spragas ir su jomis dirbo, padėdavo pasiruošti kobtroliniams ir iš kart matydavosi rezultatas. Puikus mokytojas, tikrai išmano tai ką daro. Labai džiaugiamės Martyno darbu ir tikrai rekomenduojame!

Asta Šeštakauskienė

2022-08-13

Didelis AČIŪ Martynui už sąžiningą ir atkaklų darbą su mano sūnumi. Bijojau dėl VBE, nes lietuvių kalba sekėsi net labai ne kaip, bet su Martyno pagalba egzaminas puikiai išlaikytas. REKOMENDUOJU šį jaunuolį! Rasta bendra kalba su mano paaugliu net nuotoliniu būdu. AČIŪ Martynai ir SĖKMĖS!!!

Elvyra Sviliene

2022-08-02

Šaunus Mokytojas! Mylintis savo darbą ir puikiai įtraukiantis bei sudominantis vaikus LT kalbos pamokomis. Padėjo mūsų sūnui labai gerai pasiruošti valstybiniam lietuvių kalbos egzaminui ir pasiekti labai aukštą rezultatą. Sūnus labai noriai laukė pamokų. Patiko, kad Mokytojas kiekvieną kartą po 4-ių įvykusių pamokų duodavo mums - tėvams - trumpą reziumė apie tai, kas pasiekta, kas sekasi ir kur reikia pasitempti. Rekomenduojame 100% !!!!

Jolita

2022-06-06

Rekomenduoju Martyno pamokas - profesionalus požiūris į darbą ir bendravimą su klientu, per trumpą laiką puikiai pagilintos vaiko lietuvių kalbos žinios ir padėta pasiruošti stojimui į gimnaziją. Rezultatais esam labai patenkinti.

Janukonis Egidijus

2022-05-30

Martynas padėjo pasiruošti VBE, tikrai esu dėkingas. Pamokų metu atsakydavo į visas iškilusias problemas, bendravo šiltai ir maloniai. Martynas šios srities asas, rekomenduoju!!!

Rokas Kamarauskas

2022-05-30

Likau labai patenkintas, tikrai išsamiai paaiškina, padeda bei pastūmėja link geresnio rašinio. Vidurkis pakilo (net 3 balais). Pamokos metu visada kažko paklausęs gaudavau tikslų atsakymą, kuris labai padėdavo tiek sudelioti mintis, tiek suprasti skirtą temą. Labai rekomenduoju tiems, kurie nelabai supranta kūrinių pagrindinių minčių bei sunkiai dėsto mintis popieriaus lape.

Matas S

2022-05-30

Puikiai ir nuosekliai paruošia egzaminui. Pamokos netik naudingos, bet ir suteikiančios daugiau pasitikėjimo savimi. Paprastai išaiškina daromas klaidas, ir duoda galybę patarimų. Mokytojas puikiai išmanantis savo darbą ir žinantis kaip padėti bet kuriam mokiniui.

Deividas Baniulis

2022-05-30

Mokiausi beveik metus ir tikrai esu patenkintas įgytomis žiniomis. Jaučiuosi pasiruošęs ir dėkoju Martynui už suteiktą pagalbą. Tikrai visiem rekomenduoju!

Vilius Žvikas

2022-05-30

Mokiausi virš metų, o per tą laiką išmokau daug. Martynas parodė mano klaidas, iš kurių galėjau pasimokyti. Man patiko pamokos, tikrai rekomenduoju.

Meda Gardauskaitė

2022-03-28

Puikios konsultacijos suteikiančios pagalbą tiek moksline, tiek moraline prasme:) Martynas yra tiksliai išmanantis literatūrą žmogus, padeda geriau suprasti kūrinius, rašyti rašinius bei įkvepia tobulėti.

Jonas

2022-01-30

Martyno dėka puikiai pasiruošiau viešojo kalbėjimo įskaitai. Ačiū!

Rytis Bagdanavičius

2022-01-20

Padėjo išmokti rašyti rašinius.

Jolita Pilotienė

2022-01-15

Ačiū Martynui. Darbas paruoštas greitai ir labai gerai, patikimas. Malonus bendravimas. Rekomenduoju 🙂

Kasparas Mikėnas

2021-12-30

Labai efektyvus ir organizuotas mokymo procesas su mokytoju Martynu. Mokytojas idealiai pritaiko savo mokymo metodiką ir padeda siekti rezultatų. Po Martyno pamokų literatūra patapo vienas malonumas!

Dominykas

2021-11-30

Labai malonus mokytojas, draugiškai bendrauja su mokiniais, viską stengiasi išaiškinti suprantamai. Pastebėjau didžiulį progresą rašant rašinius. Rekomenduoju!

Tauras Gricius

2021-11-12

Vedamos pamokos labai patinka ne vien dėl mokytojo, bet ir dėl turinio. Jos labai informatyvios, tikslios, padeda suprasti sunkius dalykus paprastai ir aiškiai. Mano pažymiai pagerėjo, pradėjau suprasti taisykles ir rašinių struktūrą. Martynas puikus mokytojas. Ačiū jam.

Luka Rimkevičiūtė

2021-11-12

Mokydamasi pas Martyną pastebėjau didelį progresą. Visai kitomis akimis pažinau literatūrą, knygų skaitymas tapo nebe kančia, o malonus būdas praleisti laisvalaikį. Išmokau žymiai nuosekliau ir laisviau reikšti mintis. Rašiniai mokykloje, kurie iki tol buvo pats didžiausias košmaras, tapo lengvai įveikiama, netgi smagia užduotimi. Labai rekomenduoju, nepasigailėsite!

Paulius

2021-11-11

Labai geras lietuvių kalbos korepetitorius, moka gerai išaiškinti ir padeda pasiruošti egzaminui. Pažanga tikrai jaučiasi.

Aura Valionyte

2021-09-01

Martynas padėjo sūnui puikiai pasiruošti PUPP egzaminui. Sūnaus nereikėjo raginti jungtis į pamokas, nes rasti bendrą kalbą su mokiniu buvo nesunku. Martynas supranta jauną žmogų ir paaiškina visus neaiškumus. Rekomenduoju!

Tomas Prochorenko

2021-08-29

Puikus korepetitorius, padedantis tiek su teorijos spragomis, tiek su praktiniais uždavinių sprendimo įgūdžiais. Su jo pagalba atlikau daugelis lietuvių kalbos užduočių.

Mantas Jančiauskas

2021-08-29

Padėjo padaryti nurodytus darbus, labai malonus žmogus, su kuriuo puikiai pavyko pasiekti geresnių rezultatų mokykloje.

Mantas Savičius

2021-08-29

Operatyviai padėjo parengti darbą, rekomenduoju!

Artūras Tilinga

2021-08-29

Greitai ir operatyviai parengė darbą - sutvarkė stiliaus klaidas bei padėjo jį užbaigti. Labai ačiū!

Jekaterina Pantiuchina

2021-01-12

Tik geros rekomendacijos. Greitai atliktas darbas.

Kostas Pakačimas

2021-01-06

Fainas mokytojas, rekomenduoju!

Ugnė Adamonytė

2021-01-05

Puikiai padėjo pasiruošti Lietuvių kalbos brandos egzaminui! Rezultatai kalba patys už save - 92 balai iš 100 🙂 Ačiū, Martynai ir sėkmės ateityje!

Domas Sakavickas

2021-01-05

Martynas - Mokytojas iš didžiosios raidės. Nuoširdžiai rekomenduoju! Viena svarbiausių savybių dirbant tokį darbą yra rasti ryšį su mokiniu. Martynas tai sugeba puikiai. Jis įsiklauso ir sugeba ne brukti sausas lietuvių kalbos taisykles, tačiau originaliais būdais jas perteikti ir taip sudomintį moksleivį. Taip ir toliau, Martynai! 🙂

Greta Snitkutė

2020-09-09

Nuostabus mokytojas, labai padėjo pasiruošti 12 klasės egzaminui.

J

2020-09-09

Labai padėjo su namų darbais, rekomenduoju
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top